į pradžią turinys susisiekite  
Blogas
Trinkelės ir vibropresas

Turime vibropresą su kuriuo praėjusį sezoną presavome trinkeles. Šiuo metu dar turime pagamintų 10x20x6 cm išmatavimų pilkų trinkelių. 

plačiau
 
Piktžolės, samanos ar dumbliai tarp trinkelių - ko imtis?

Gražiai ir tvarkingai savo kieme sudėjote plyteles ar trinkeles, tačiau po kiek laiko tarp jų pradėjo augti piktžolės. Nieko nuostabaus - tarpe plytelių augančios piktžolės yra dažnas ar netgi beveik neišvengiamas reiškinys. Tačiau joms naikinti egzistuoja keletas būdų – belieka tik įvertinti, kuris priimtiniausias jums ir imtis darbo.

 

 
 
Pagrindinės klaidos, daromos klojant trinkeles

Artėjant šiltajam metų laikui individualių namų savininkai vis dažniau susimąsto apie gerbūvio darbus. Bene sudėtingiausias inžinerine prasme darbas kieme – trinkelių klojimas. Nors tai, atrodytų, gana nesudėtingas darbas, patyrę meistrai teigia, neretai sulaukiantys pagalbos skambučių, kai jau reikia taisyti savamokslių padarytas klaidas.

 
 
Geriausios trinkelės ir jų alternatyvos: ką pasirinkti

Sunku tiksliai pamatuoti tikrąjį trinkelių populiarumą, tačiau greičiausiai galime teigti, kad atnaujinant ar įrengiant dangą, jos yra pirmas svarstomas variantas. Trinkelės gali būti betoninės, klinkerio, natūralaus akmens ir netgi medinės. Jos suteikia daugiau laisvės derinant raštus - standartinis, plytinis rišimas, pinto krepšio rišimas ar netgi eglutė yra tik patys paprasčiausi iš variantų.


 

 
 
Idėjos kiemo gražinimui

   

plačiau
 
Kiemo gražinimo improvizacijos

   

plačiau